מי אני?

"משחקים בחומר"...זה השם של הסטודיו שלי. למה? כי קודם כל לעבוד בחמר זה כייף. וזה גם משחק...כי אני לוקחת חמר, משלבת צבעים וגלזורות ומשחקת...עורכת, חותכת, צובעת, משלבת...איך אפשר לא ליהנות??

את הרומן עם החמר התחלתי במגמת אומנות בתיכון בארה"ב. כעולה חדשה המשכתי את לימודיי במוזיאון ישראל בירושלים, מכללת ספיר בשער הנגב ומוזיאון תל אביב. לאחר עזיבת הקיבוץ בשנת 1999 פתחתי את הסטודיו לקרמיקה "משחקים בחומר" בביתי במרכז שפירא, בו אני חושפת את נפלאות החומר דרך חוגים וסדנאות.

עבודותיי המוקדמות מושפעות מאמנות האינדיאנים בדרום מערב ארצות הברית. השילוב בין אדמה, מים, רוח ואש כדי לייצור כלי אוכל ואחסון הקסימו אותי. צבעי אדמה, ציורים של חיות וציפורים וצורות פשוטות ובסיסיות חווי את הבסיס לעבודות שלי היום.

כמו כל יצירה, אני מתחילה עם רעיון...בדרך כלל זה פשוט צץ לי בראש לכן יש לי ציורים  רבים קטנים וסקיצות או כמה מילים שיזכירו לי מאוחר יותר מה רציתי לעשות. ממשיכה בהכנת החמר, עריכה וחיתוך. לרוב עם שבלונות שאני מכינה בעצמי. חיבור, עיטור ואחרי ייבוש קל צביעה. שריפה ראשונה, עוד קצת צבע ושריפת גלזורה. התהליך שדורש סבלות אבל שווה כל רגע. פותחים את התנור אחרי שריפה ונחשפים לחגיגה אמיתית של צבע וצורה.

וזה מה שאני עושה. ומה אתכם? אני מאמינה ש"כל אחד יכול". בואו תצטרפו לחגיגה. אצלי בסטודיו תוכלו גם לגלות את נפלאות החומר והצבע. ניתן להשתתף בחוג שנתי, סדנא קצרה, מפגש הורים וילדים. המפגשים אצלי הם בקבוצות קטנות (עד 10 אנשים) המאפשרות יחס אישי והדרכה צמודה.

בנוסף ניתן לרכוש ממבחר הכלים הייחודיים שאני יוצרת, כלים שימושיים ודקורטיביים. וכמובן ניתן להזמין בהתאמה אישית. ניתן גם לרכוש מזכרות אישיות לאירועים. (או להכין בעצמכם!!)

מוזמנים לייצור קשר, לתאם מפגש ולהתחיל לשחק בחומר!!